Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
fan1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9267
Stary 12.03.2011, 09:43
Edson napisał(a):Wyświetl post
Oprócz Widzewa, mamy w następnych kolejkach kolejno: Bytom, Jage, Korone, Bełchatów, Śląsk, Górnik i Lechie. Trzeba nagromadzić w tych meczach jak najwięcej punktów, bo po nich 3 najważniejsze mecze rundy:

26 kolejka: Wisła-Lech => tym meczem pozbawiamy kuchenki nawet matematycznych szans na obronę tytułu
27 kolejka: Wisła-Cracovia => tym meczem zapewniamy craxie degradację
28 kolejka: Legia-Wisła => tu zapewniamy sobie tytuł Mistrza Polski 2011

I co najlepsze: wcale nie musimy zdobyć kompletu punktów w tych 3 w/w meczach, żeby spełniły się te następstwa jakie wypisałem
nie dziel skóry na żywym niedźwiedziu..mu też nie gramy jak Barca gdzie można byc pewnym kolejnych wygranych
najważniejszy jest wynik końcowy,, troszke emocji do końca też potrzeba..

co do samego meczu Śląska tez różnie mogło być,, można gdybać..
dwa razy z linii bramkowych wybijana piłka.. ala bardzo dobrze się skończyło, i gratuluje bratom z Wrocławia oby tak dalej.

.
http://narodowcy.net/gazeta-wyborcza...ow/2011/03/09/
Ostatnio edytowane przez fan1906 : 12.03.2011 o godz. 09:46.
Odpowiedz cytując