Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Edson
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9266
Stary 12.03.2011, 09:34
Kenet napisał(a):Wyświetl post
Pięknie byłoby świętować Mistrzostwo Polski patrząc zarazem jak starozakonni szykują się na walkę z Kluczborkiem, Radzionkowem, czy Polkowicami w 1 lidze, czego sobie i Wam życzę
Oprócz Widzewa, mamy w następnych kolejkach kolejno: Bytom, Jage, Korone, Bełchatów, Śląsk, Górnik i Lechie. Trzeba nagromadzić w tych meczach jak najwięcej punktów, bo po nich 3 najważniejsze mecze rundy:

26 kolejka: Wisła-Lech => tym meczem pozbawiamy kuchenki nawet matematycznych szans na obronę tytułu
27 kolejka: Wisła-Cracovia => tym meczem zapewniamy craxie degradację
28 kolejka: Legia-Wisła => tu zapewniamy sobie tytuł Mistrza Polski 2011

I co najlepsze: wcale nie musimy zdobyć kompletu punktów w tych 3 w/w meczach, żeby spełniły się te następstwa jakie wypisałem
Odpowiedz cytując