Marszałek napisał(a):

Za taki styl,brak pomysłu na grę i żenująca transfery wyleciał od nas Skorża. Nie wiem, doprawdy nie wiem czym się kierowali goście z ITI podpisując Skorżę. Nie wiem. niemniej wielkim nietaktem byłby zwalnianie Skorży w obecnej sytuacji
|
Ta "drużyna' spokojnie dobije do 10 przegranych ligowych w sezonie . Każdy trener po takim bilansie poleciałby na łeb , na szyję . W Legi zaś uparli się na Skorżę i niech tak dalej trzymają , liga będzie ciekawsza! (wiem że się powtarzam ale uwielbiam ten tekst )
Niby to nie moja sprawa , ale współczuję kibicom Legi takiego trenera , bo i u nas swego czasu w jednym sezonie zaliczył katastrofalne 5 porażek ( m.i. z Craxą i Legią ) oraz Levadie . Sznowałem go za 2 mistrzostwa dla Wisły , ale pod presją Skorża kompletnie sobie nie radzi . Nawet zapewniając mu idealne warunki dla zespołu zalicza taką kpinę .