aNouc napisał(a):

|
Niezłe jaja jeśli to prawda. Koleś jeszcze nie zdobył Mistrzostwa i na pół roku przed pucharami mówi otwarcie że można zapomnieć o LM. )
|
Pół roku przed jakimi pucharami?
Mamy zagwarantowane miejsce na podium, czy mistrzostwo, żeby mówić jakie mamy szanse na LM?
Zajmiemy tfu tfu drugie miejsce i co? Płacz na forum, bo trener po 17 kolejkach obiecał LM

W inteligentny sposób zamknął usta marnemu dziennikarzynie. Brawo dla Maaskanta!