Wyświetl pojedynczy post
Speedy
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3415
Stary 11.03.2011, 13:49
aNouc napisał(a):Wyświetl post
Niezłe jaja jeśli to prawda. Koleś jeszcze nie zdobył Mistrzostwa i na pół roku przed pucharami mówi otwarcie że można zapomnieć o LM. )
Pół roku przed jakimi pucharami?
Mamy zagwarantowane miejsce na podium, czy mistrzostwo, żeby mówić jakie mamy szanse na LM?
Zajmiemy tfu tfu drugie miejsce i co? Płacz na forum, bo trener po 17 kolejkach obiecał LM
W inteligentny sposób zamknął usta marnemu dziennikarzynie. Brawo dla Maaskanta!
Odpowiedz cytując