Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3414
Stary 11.03.2011, 13:44
aNouc napisał(a):Wyświetl post
W ogóle pierwszy raz się spotykam z takim podejściem trenera. Po co on tu w takim bądz razie siedzi? dajcie trenera, który będzie wierzył w Ligę Mistrzów i zrobi wszystko jako TRENER żeby ten cel osiągnać. Bo jeśli my mamy mieć tak ambitnego trenera, który zakłada na pół roku przed pucharami że chuja z nich będzie to ja dziękuję, ale postoję.
Rok w rok odpadamy z jakimiś ogórkami, a Ty mówisz o awansie do LM? To jest przepaść na dzień dzisiejszy. Obronę mamy jaką mamy, ja się boję żeby znów w lecie nie było kompromitacji. O LM na razie nie chce nawet myśleć, a co dopiero pisać o tym publicznie na forum. Awans do fazy grupowej LE będzie dla mnie duuuużym sukcesem.
Odpowiedz cytując