aNouc napisał(a):

|
W ogóle pierwszy raz się spotykam z takim podejściem trenera. Po co on tu w takim bądz razie siedzi? dajcie trenera, który będzie wierzył w Ligę Mistrzów i zrobi wszystko jako TRENER żeby ten cel osiągnać. Bo jeśli my mamy mieć tak ambitnego trenera, który zakłada na pół roku przed pucharami że chuja z nich będzie to ja dziękuję, ale postoję.
|
Rok w rok odpadamy z jakimiś ogórkami, a Ty mówisz o awansie do LM? To jest przepaść na dzień dzisiejszy. Obronę mamy jaką mamy, ja się boję żeby znów w lecie nie było kompromitacji. O LM na razie nie chce nawet myśleć, a co dopiero pisać o tym publicznie na forum. Awans do fazy grupowej LE będzie dla mnie duuuużym sukcesem.