Sartre napisał(a):

* nie ścisnął pośladów wzorem pozostałych dziennikarzy Wyborczej, fajny wpis na blogu, choć nie bezpośrednio o prawie-derbach: http://czado.blox.pl/2011/03/Pogarda...wynalazek.html, polecam, zresztą Pawła Czado bardzo chętnie czytuję, mimo że kompletnie mnie nie jarają śląskie tematy.
EDIT:
Jak to się ma do tego, że piłka nożna to egalitarny sport? Czemu jedna grupa ma rezygnować z czegoś, co powinno być powszechnie dostępne, bo druga grupa nie chce się trochę ograniczyć? To jest absurdalny rozstrzał konsekwencji poszanowania interesów drugiej strony. Pierwsza strona szanując interesy drugiej ma tracić możliwość obejrzenia meczu, podczas gdy druga strona szanując interesy pierwszej ogranicza bluzganie. Trochę spora dysproporcja, nie uważasz?
|
1. Fakt wkoncu ktoś napisał coś normalnego jak na poziom GW
2. Na Ruchu nie syszałem bluzgów... to czemu ta "druga grupa" nie przyszła? Przestańcie powielać tą głupią teorie, że ludzie nie chodzą bo są bluzgi... Zobaczycie co sie bedzie działo przed meczem z Amiką i ile słodkich dziubasów będzie na trybunach w akompaniamencie "W Poznaniu takie obyczyje są..."