Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1263
Stary 11.03.2011, 13:09
a_r_e_n_a napisał(a):Wyświetl post
Frustracja Riosa sięgnęła nieba. Swoją drogą niezły z niego hipokryta. cóż, płacz w mediach z pewnością przybliży go do pierwszej 11. Gratuluję też pomysłu psucia atmosfery w drużynie. Może to jakiś kuzyn Mat(s)usiaka?
puknij się w łeb ;]
śmieszni jesteście, znów jakieś teorie dopowiadacie, jak do wywiadu Siwakowa itd
Odpowiedz cytując