a_r_e_n_a napisał(a):

|
Frustracja Riosa sięgnęła nieba. Swoją drogą niezły z niego hipokryta. cóż, płacz w mediach z pewnością przybliży go do pierwszej 11. Gratuluję też pomysłu psucia atmosfery w drużynie. Może to jakiś kuzyn Mat(s)usiaka?
|
puknij się w łeb ;]
śmieszni jesteście, znów jakieś teorie dopowiadacie, jak do wywiadu Siwakowa itd