Wyświetl pojedynczy post
Hudy
sssssssss..
 
Od: 10.2003
Skąd: IE

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9766
Stary 11.03.2011, 13:01
Jakby nie było to cena za Riosa na pewno bardzo poleci w dół po takim sezonie i już nadchodzi ten moment o podjęciu rozmów na jego temat. Ciekawe co o nim myślą nasi Holendrzy.
Odpowiedz cytując