a_r_e_n_a napisał(a):

|
Frustracja Riosa sięgnęła nieba. Swoją drogą niezły z niego hipokryta. cóż, płacz w mediach z pewnością przybliży go do pierwszej 11. Gratuluję też pomysłu psucia atmosfery w drużynie. Może to jakiś kuzyn Mat(s)usiaka?
|
dziwisz sie ? , wydaje mi sie ze Gekow nie jest duzo lepszy a gra wiecej od niego