Wyświetl pojedynczy post
DominoForza
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Fox River

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1260
Stary 11.03.2011, 11:24
a_r_e_n_a napisał(a):Wyświetl post
Frustracja Riosa sięgnęła nieba. Swoją drogą niezły z niego hipokryta. cóż, płacz w mediach z pewnością przybliży go do pierwszej 11. Gratuluję też pomysłu psucia atmosfery w drużynie. Może to jakiś kuzyn Mat(s)usiaka?
dziwisz sie ? , wydaje mi sie ze Gekow nie jest duzo lepszy a gra wiecej od niego
.....
Odpowiedz cytując