Wyświetl pojedynczy post
Bambo1906
Senior Member
 
 
Od: 05.2009
Skąd: Kraków, R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2496
Stary 11.03.2011, 09:51
KoPer napisał(a):Wyświetl post
Na pewno to była ironia tylko zastosowana w nie wiem jakim celu ...

Bo niedawno na forum, po sprzedaniu Brożków wszyscy stwierdzili że Cupiał chce wyciągnąć z Wisły to co zainwestował (wszyscy wiemy że zainwestował w chooj więc ciężko by było to wyciągnąć) i chce zwinąć zabawki bo mu kasy mało, mimo, że sam Vaclx albo Maaskant powiedzieli że mógłby sobie klub z Serie A kupić.
Gina Carano


Wisła to My!
Odpowiedz cytując