flamengista napisał(a):

|
Po Maaskancie widać, że stawia na najlepszych niezależnie od ich przyszłości w klubie. Sziwakow gra, mimo że wypożyczony jest tylko na pół roku i marne są szanse na jego pozyskanie.
|
Bredzisz. Od kogo Siwakow jest lepszy ? Wilka ? Jirsaka ? Zagrał 3 mecze i w żadnym nic szczególnego nie pokazał po za tym czym się wszyscy podniecają tj. wymiennością pozycji, co chyba potrafi każdy zawodnik, który grał w lidze mistrzów.
Ja to widzę tak, że Maaskant wystawia po prostu wszystkich nowych, żeby może lepiej się wprowadzili do zespołu.