Temat
:
Futsal Wisła Kraków
Wyświetl pojedynczy post
pff
Wielka Wisła
Od: 08.2006
Skąd: Kraków
Offline
#
127
09.03.2011, 17:31
Dla mnie odległość nie ma żadnego znaczenia - gdyby miała nie byłbym na żadnym wyjeździe
Pisałem z czysto marketingowego punktu widzenia - jednakże czasem marketing trzeba odpuścić z prostej przyczyny:
Cytat:
gdzieś trzeba grać ...
http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=7250633
pff
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pff
Znajdź inne posty napisane przez pff