Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9026
Stary 08.03.2011, 23:06
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Seratlic miał być objawieniem? Chyba Młodej Ekstraklasy...
Był fatalny, kajam się ze swoimi przewidywaniami.

Ale Jagiellonii bym tak szybko nie skreślał. Trafili na ciężki do grania wyjazd do Bełchatowa, gdzie GKS się zamurował udanie i gdzie punkty czołówka zdobywa zazwyczaj w wielkich męczarniach, teraz trafili na Śląsk, który razem z Widzewem sprawiają wrażenie drużyn, które zimą poczyniły największy progres.

Śląsk zresztą tak jak mówiłem i kilka osób tu też pisało, z napastnikiem dobrej klasy byłby z taką grą w ścisłej czołówce. Pod względem gry defensywnej, ustawienia defensywnego całego zespołu, przenoszeniem ciężaru gry na skrzydła i szybkiej wymiany piłki w środku pola prezentował się naprawdę świetnie.

Do tego dochodzi mobilizacja rywali na lidera, generalnie z sądami poczekałbym jeszcze kilka spotkań, chociaż widać, że wzmocnienia w Białymstoku poczynili takie sobie, do tego Skerla, Kupisz i Burkhardt są w takiej sobie formie.

P.s. Co do Śląska i jego meczu z Cracovią...to właśnie tam widać było namacalnie, że brak im napastników - cały ogrom sytuacji i ani jednej bramki...
Ostatnio edytowane przez rw88 : 08.03.2011 o godz. 23:13.
Odpowiedz cytując