Tak potwierdzam dzisiaj ostatnie zostały wyprzedane
http://ts.podbeskidzie.pl/a1025/bile...le-wysprzedane
pozostaje tylko perspektywa oglądania z po za stadionu dla tych którzy biletów nie zakupili a wyglada to tak
http://www.youtube.com/watch?v=uf380UXjyRU