Wyświetl pojedynczy post
pabloo
Banita
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 08.03.2011, 18:53
Tak potwierdzam dzisiaj ostatnie zostały wyprzedane

http://ts.podbeskidzie.pl/a1025/bile...le-wysprzedane

pozostaje tylko perspektywa oglądania z po za stadionu dla tych którzy biletów nie zakupili a wyglada to tak

http://www.youtube.com/watch?v=uf380UXjyRU