WISŁAZWE napisał(a):

Mam takie pytanie pisał ktoś maila do klubu w sprawie tych naszych nowych plakatów, lub może ma jakieś informacje czy będą a może już są dostępne w sprzedaży?
Bo bardzo chętnie bym zakupił.
|
Pytałem dziś, jak kupowałem bilety kumplom, to jeszcze nie ma ich w sprzedaży, ale pojawią się - jak to miła pani powiedziała - "na dniach".