westersyl napisał(a):

Zgadzam się z tym co napisałeś, dodam jeszcze że bardzo często dogrania kolegów były zbyt mało precyzyjne bo Genkov był niejednokrotnie bardzo dobrze ustawiony.
Kwestia biegania, jest to bardzo ważna o ile nie najważniejsze jeśli chodzi o napastnika, możesz być surowy technicznie, możesz być wolny ale jak już wiesz jak poruszać się po boisku to jesteś w domu.
Genkov i Jaliens to bardzo dobre transfery jak na nasze warunki. Kwesta jest tego, że łykacie za dużo tego co mówią komentatorzy.
|
Co do Genkova pełna zgoda, też widzę przebłyski w jego grze i na pewno nie jest tak słaby jak go już w mediach zaczynają opisywać. Czasem partnerzy go nie zauważają jak np. Mały w ostatnim meczu.
Martwi mnie za to postawa Jaliensa i jego błędy, nie tyle wynikające z braku zgrania z partnerami co indywidualnych braków. Głównie chodzi tutaj o niepewność w grze jeden na jeden, częste podania piłki do przeciwnika. Więcej spodziewałem się po zawodniku z ligi holenderskiej. Wprawdzie to dopiero kilka meczów więc na końcowe oceny mamy jeszcze dużo czasu.