murray napisał(a):

Zależy kto będzie grał w finale.
Mam tylko nadzieję, że nie będzie gdzieś w jakiś Kielcach, Lubinie czy innym Bełchatowie.
|
Kielce czy Lubin to bardzo dobre miejsce na finał, szczególnie dla nas. Nie wiem na jakiej podstawie porównujesz je z Bełchatowem.