Wyświetl pojedynczy post
koniak
Senior Member
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1194
Stary 05.03.2011, 18:57
murray napisał(a):Wyświetl post
Zależy kto będzie grał w finale.
Mam tylko nadzieję, że nie będzie gdzieś w jakiś Kielcach, Lubinie czy innym Bełchatowie.
Kielce czy Lubin to bardzo dobre miejsce na finał, szczególnie dla nas. Nie wiem na jakiej podstawie porównujesz je z Bełchatowem.