Pareiko, Jirsakl i Mały ci piłkarze najbardziej według mnie zasłużyli na pochwałę. Było parę dobrych momentów, było też sporo chaosu. Druga linia i bramkarz w porządku. Trener powinien zająć się obroną i napadem. Mam nadzieję, że Genkov pokaże, że potrafi grać, a obrona w końcu będzie tworzyła jedną szczelną formację.
Tomek fajny z Ciebie chłopak. Walcz i pokaż, że to Ty powinieneś grać w pierwszym składzie. Z Maorem, przy wsparciu Sobola czy Wilka mogliby klepać piłeczkę jak złoto
