Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8707
Stary 04.03.2011, 21:18
martonas napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem jak ty ale ja widzę różnicę między stwierdzeniem że coś jest dla kogos możliwe a stwierdzeniem że to jest osiągalne dla wszystkich...
Zaznaczam, że stwierdziłeś klub ekstraklasowy ma mniejsze problemy z potencjalnym znalezieniem sponsora/inwestora. Ja na przykładzie obecnego i byłych ekstraklasowiczów pokazałem Ci, że wcale tak różowo nie jest. Druga sprawa przytocz mi dosłownie to "dla kogoś". Miałeś na myśli Wartę, której ostatnie sukcesy były w połowie ubiegłego wieku? Jakie przesłanki mówią o tym, że tutaj znajdą się inwestory? Tam co lepszych ściągnął AmicoLech.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując