martonas napisał(a):

|
Nie wiem jak ty ale ja widzę różnicę między stwierdzeniem że coś jest dla kogos możliwe a stwierdzeniem że to jest osiągalne dla wszystkich...
|
Zaznaczam, że stwierdziłeś
klub ekstraklasowy ma mniejsze problemy z potencjalnym znalezieniem sponsora/inwestora. Ja na przykładzie obecnego i byłych ekstraklasowiczów pokazałem Ci, że wcale tak różowo nie jest. Druga sprawa przytocz mi dosłownie to "dla kogoś". Miałeś na myśli Wartę, której ostatnie sukcesy były w połowie ubiegłego wieku? Jakie przesłanki mówią o tym, że tutaj znajdą się inwestory? Tam co lepszych ściągnął AmicoLech.