Marszałek napisał(a):

Uważasz,że miejsce w lidze jest warte tyle kasy oraz wydanie nastu milionów miałoby uzasadnienie ekonomiczne?Nie sądzę. Typowo polskie, mogliby, potencjalni.......dorabianie ideologii.
|
Ideologię to chyba ty sobie dorabiasz. Nikt nie mówi że to miałby jeden sponsor tyle wyłożyć, na pewno są firmy które dałyby więcej na klub ekstraklasowy niż z niższych klas, albo takie które w ogóle są zainteresowane jedynie klubami z najwyższej ligi, bo o tym że w ekstraklasie mogą dotrzeć do większej liczby widzów to chyba nie muszę ci jak przedszkolakowi tłumaczyć. Poza tym w ekstraklasie dochodzi solidny zastrzyk w postaci kasy z praw telewizyjnych. Dlatego nie wydaje mi się, żebyś miał jakiekolwiek podstawy nazywać głupotą stwierdzenie, że klub z 4mln budżetem byłby w stanie taką kasę skombinować.