martonas napisał(a):

|
A choćby takim że te 4 mln to obecny budżet klubu a te kilkanaście mogliby wyłożyć potencjalni inwestorzy, którzy byliby skłonni wyłożyć większą kasę na klub z ekstraklasy niż na broniący się przed spadkiem z pierwszej ligi.
|
Uważasz,że miejsce w lidze jest warte tyle kasy

oraz wydanie nastu milionów miałoby uzasadnienie ekonomiczne?Nie sądzę. Typowo polskie, mogliby, potencjalni.......dorabianie ideologii.