Wyświetl pojedynczy post
joshi
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: Nasty Squad

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2025
Stary 04.03.2011, 14:44
diabeł tkwi w szczególach
ale moim skromnym zdaniem to nie loża, ale jakiś hol.
Sergio jesteś pewny że to zjdęcie pomieszczenia dla Vipów?
Ostatnio edytowane przez joshi : 04.03.2011 o godz. 14:46.
Odpowiedz cytując