Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#141
Stary 04.03.2011, 08:31
skeba napisał(a):Wyświetl post
Dajcie spokój z Riosem - koleś jest już stracony. Nie będzie grał w Wiśle
Można odnieść takie wrażenie niestety, w szczególności jak patrzy się na ostatni mecz z Bielskiem, to kolejna nie zrozumiała dla mnie decyzja Maaskanta, mając do wyboru Żurawskiego i Rios, trener stawia na tego pierwszego, który w 45 minutach meczu nie zrobił nic pożytecznego dla Wisły i w drugiej połowie swoją szansę na pokazanie się powinien dostać Rios, bo nie można nazwać szansą występu 4 minutowego, bo co można przez ten czas na boisku zaprezentować ?

Do tej pory broniłem Riosa, wierząc że na wiosnę będzie dostawał więcej szans na grę i będzie mógł się w końcu pokazać, póki co jednak po 2 meczach w których łącznie zagrał 4 minuty, wydaje się że Maaskant już go skreślił ze swojego wiosennego planu.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując