skeba napisał(a):

|
Dajcie spokój z Riosem - koleś jest już stracony. Nie będzie grał w Wiśle
|
Można odnieść takie wrażenie niestety, w szczególności jak patrzy się na ostatni mecz z Bielskiem, to kolejna nie zrozumiała dla mnie decyzja Maaskanta, mając do wyboru Żurawskiego i Rios, trener stawia na tego pierwszego, który w 45 minutach meczu nie zrobił nic pożytecznego dla Wisły i w drugiej połowie swoją szansę na pokazanie się powinien dostać Rios, bo nie można nazwać szansą występu 4 minutowego, bo co można przez ten czas na boisku zaprezentować ?
Do tej pory broniłem Riosa, wierząc że na wiosnę będzie dostawał więcej szans na grę i będzie mógł się w końcu pokazać, póki co jednak po 2 meczach w których łącznie zagrał 4 minuty, wydaje się że Maaskant już go skreślił ze swojego wiosennego planu.