Gwiaździsty napisał(a):

No to faktycznie, snajperzy nieprzeciętni. Tyle bramek strzelić. Pamietam takiego obrońcę w Wisle. Marcelo się chyba nazywał i miał wiecej bramek.
|
A pamiętasz, że był okres, że był najlepszym strzelcem Wisły

Czyli tak jakby sam sobie w stopę strzeliłeś swoim postem.
Jedno jest pewne Theo leci i pytanie tylko kiedy to nastąpi
