Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8666
Stary 03.03.2011, 20:26
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
No to faktycznie, snajperzy nieprzeciętni. Tyle bramek strzelić. Pamietam takiego obrońcę w Wisle. Marcelo się chyba nazywał i miał wiecej bramek.
A pamiętasz, że był okres, że był najlepszym strzelcem Wisły Czyli tak jakby sam sobie w stopę strzeliłeś swoim postem.

Jedno jest pewne Theo leci i pytanie tylko kiedy to nastąpi
Odpowiedz cytując