Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8665
Stary 03.03.2011, 19:49
Sartre napisał(a):Wyświetl post
Sobiech strzelił 6 bramek i zaliczył 6 asyst.
Lewandowski w Borussii strzelił 6 bramek (5 w lidze) i zaliczył 1 asystę.

Zanim zaczniesz szyderę, sprawdź fakty.
No to faktycznie, snajperzy nieprzeciętni. Tyle bramek strzelić. Pamietam takiego obrońcę w Wisle. Marcelo się chyba nazywał i miał wiecej bramek.
Odpowiedz cytując