Gwiaździsty napisał(a):

|
Tak sobie przypominajac zachwyty na tym forum nad niejakim Sobiechem, po raptem jednym sezonie znośnej gry i licytacjach nad jego ceną, jaki to wspaniały zakup zrobił Wojciechowski i ile milionów na nim niby nie zarobi w przyszłości, zastanawiałem się kiedy wreszcie ten znakomity wg. wielu kopacz, strzeli w końcu jakąś bramkę. Czy przytrafi się to mu wczesniej niż np. Lewandowskiemu w Borussi ? Narazie jak widać ma z tym duży problem.
|
Obaj mają podobny problem - trenerzy ich widzą w roli ofensywnego pomocnika (w identycznej zresztą taktyce) i obaj nie bardzo w tej roli się spisują. Trudno więc, żeby Polonia wygrywała mecze, a Sobiech strzelał bramki, skoro w ataku gra zamiast Sobiecha Smolarek.
Tak czy siak Sobiech nadal należy do najlepszych napastników tej ligi, szczególnie biorąc pod uwagę jego wiek i potencjał na przyszłość. Od wielu wielu wielu lat nie mieliśmy 20-letniego napastnika w naszej lidze z takimi statystykami i to jest fakt.