Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11936
Stary 03.03.2011, 14:10
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Aby żyło sie lepiej. Wszystkim.
Polskę stać na cud gospodarczy. Itp. itd.
Czy ja wiem czy winić za to rządzących?Ostatecznie to raczej problem tych co brali kredyty wierząc w bajki. Każdy ma swój rozum i jakieś zdolności logicznego myślenia i granice naiwności. W naroidzie poziom tej jest bardzo wysoki, co pokazały ostatnie wybory. Jednak widać wielu uwierzyło w to do tego stopnia,że zaciągnęło gigantyczne zobowiązania na dziesiątki lat,no bo Polska to lider i w ogóle jest wspaniale. Może teraz jest słabo ale pod przewodnim kierunkiem PO damy rade. Ich problem. Jak ktoś nie widzi,że Polska to biedny i zacofany kraj. A najgorsze i tak przed nami.

Jedyne czego się obawiam to,że my wszyscy będziemy musieli się zrzucić na spłatę tych wszystkich długów. Tylko czekać jak jakiś mądry wpadnie na pomysł aby rząd spłacał lub dopłacał np do odsetek od zaciągniętych kredytów. Z własnych pieniędzy tego pokrywać nie będą przecież. Zaraz w tym celu zacznie jakieś lobby działać,bo banki będą notowały straty itd.

Jedyne co jest pewne od kilku lat to:
- pieniądze nie mają żadnej wartości, tracą ją w szybkim tempie.
- jak najdalej od euro i dolara o złotówce nie wspominając
- Tylko złoto lokacyjne o wysokiej płynności,platyna lub srebro. Żadne tam gówna numizmatyczne, bo jak przychodzi co do czego to liczy się ilość złota,srebra zawarta w monecie a nie wartość kolekcjonerka.
- lokować w kruszcach .
- gromadzić kasę na prawdziwą wyprzedaż jaka nam się szykuje.
- kredyty to samobójstwo, tym bardziej jak się nie ma zabezpieczenia.
- pić wódkę mocno schłodzoną
- a jak w kraju zaczną dominować elementy rewolucyjne, jechać tam skąd przyjechali komuniści.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 03.03.2011 o godz. 14:28.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.