wonski_eNHa napisał(a):

30 kwietnia mają skończyć Baltic Arene. Zdążymy przed nimi? Nie.
Jak zdążą na eliminacje LM 2011/2012 to będzie dobrze... Operator stadionu jest? Jakiś sponsor tytularny naszej areny? Zagospodarowanie terenu wokół stadionu? Zagospodarowanie powierzchni kom. na stadionie? Parkingi? ...
|
Jesli juz to stanu surowego... wykonczeniowka i drogi dojscia to jeszcze jakies kolejne 2 msce..
Ale tam miastu zalezalo, a u nas miasto ma ten stadion juz w dupie odkad nie ma Euro, smieje sie nam w twarz opozniajac budowe, a wszyscy ktorzy maja mozliwosc wywarcia presji siedza cicho. Rok temu pamietam jak w styczniu byly artykuly ze od marca wchodza na 3 zmiany. Jakby od marca byli na 3 zmiany.. to stadion bylby gotowy na lige...