|
30 kwietnia mają skończyć Baltic Arene. Zdążymy przed nimi? Nie.
Jak zdążą na eliminacje LM 2011/2012 to będzie dobrze... Operator stadionu jest? Jakiś sponsor tytularny naszej areny? Zagospodarowanie terenu wokół stadionu? Zagospodarowanie powierzchni kom. na stadionie? Parkingi? ...
|