|
Haha ale wy komedie tutaj uprawiacie już Jaliens jest bee bo jeden meczy zje... a Pareiko bohater bo wybronił to co musiał wybronić.Ludzie ochłońcie trochę Wisła zlekceważyła rywala i przegrała ale ten mecz o niczym jeszcze nie przesądza,główny cel to Mistrzostwo,jeżeli nie wygramy z Ruchem to wtedy można mieć obawy choć i tak trzeba pamiętać że mamy nowy skład zupełnie nie zgrany a co do tego że to kolejna wpadka Wisły to już inny temat,ktoś musi zmienić podejście tych piłkarzy bo powtórka z Agdamu czy Talina jest jak najbardziej możliwa
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 01.03.2011 o godz. 23:06.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
|