Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1192
Stary 01.03.2011, 00:25
grzechu1991 napisał(a):Wyświetl post
A nie jest tak, że Piechniczka, mogą pozwać Stan i Maaskant, za oszczerstwo, np, a Basałaj dodatkowo w imieniu klubu o naruszenie dobrego imienia Wisły Kraków?
Wisła jako przedsiębiorstwo nie może złożyć zawiadomienia do prokuratury o popełnieniu przestępstwa pomówienia. Może natomiast wystąpić na drodze cywilnej z art.23 KC o ochronę dobrego imienia firmy + na drodze dyscyplinarnej. Valckx i Maaskant mogą wystąpić na drodze karnoprawnej i cywilnoprawnej. A więc podwójnie udupić leśnego dziada. Jego tłumaczenia o tym, że wywiad nie był autoryzowany mają g...o do rzeczy, bo wątpię żeby miał nagranie tego wywiadu, a AGORA prawników ma dobrych.

BTW:Nie zgłębiałem się nigdy w statut PZPNu, ale coś mi świta że osoba z wyrokiem nie może być we władzach. Przewijał się ten temat przy okazji ustanawiania komisarza itp. Ktoś pamięta?
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując