szczepanwislak napisał(a):

Na krzyżówce ul. Okulickiego z ul. Krakowską, obok budynku szpitalnego MSWiA, można powiedzieć, że jest to wejście, które również prowadzi do pobliskiej pizzerii. W zasadzie jest to ten sam budynek.
Nie jest to 100% pewne, to tylko taki namiar, sam bowiem dokładnie nie orientuje się w tych sprawach. Zaś odradzić Ci mogę pobyt w hotelu prezydenckim, z racji oczywiście wysokich kosztów
|
Reshotel dokladnie sie nazywa. Odradzam zdecydowanie, ceny nie sa jakies rewelacyjne a warunki tragiczne.