Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
ABG21
Junior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4322
Stary 28.02.2011, 20:58
Witam. Możecie mi wyjaśnić o co chodzi tym ostatnim newsem na stronie http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=24720. Czyli mam rozumieć, że jeśli nie mam Karty Kibica to na stadion nie wejde? W poprzedniej rundzie też nie miałem i wchodziłem normalnie z samym biletem, na którym był PESEL imię i nazwisko. Proszę o odp. Pozdro .
Odpowiedz cytując