Witam. Możecie mi wyjaśnić o co chodzi tym ostatnim newsem na stronie
http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=24720. Czyli mam rozumieć, że jeśli nie mam Karty Kibica to na stadion nie wejde? W poprzedniej rundzie też nie miałem i wchodziłem normalnie z samym biletem, na którym był PESEL imię i nazwisko. Proszę o odp. Pozdro

.