Wyświetl pojedynczy post
Tarann
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9499
Stary 28.02.2011, 13:25
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
A powiedz mi co miał Maciuś odpowiedzieć? "No tak, chujowy jestem". Czy może wbijać szpilę w poprzedniego pracodawcę i tłumaczyć się tym, że on nie miał zapewnionych 5 transferów tej klasy? I jak wyżej: Z kogo szydził? Z RM czy może raczej ze Smokowskiego i Twarowskiego, którzy próbowali mu wbić ?
W sumie szkoda ciągnąć temat ale skoro pytasz:

Że chujowy jest to mówić nie musi bo to żadna tajemnica. Ale zapytany kulturalnie powinien tak samo odpowiedzieć a nie silić się na jakieś złośliwości zwłaszcza że RM poza konferencją po 4;0 bezpośrednio do niego słowa w mediach nie powiedział. Co jest pewnym wyznacznikiem klasy. Jak to mówią nie masz nic mądrego do powiedzenia to milcz i się uśmiechaj. Jeśli już musiał mówić mógł kurtuazyjnie pochwalić i olać pytanie.
Co do klasy transferów to już chyba kpisz! Wywalił Bednarza i dostał wolną rękę. Jak wyszło każdy wie. Kasy razem z Bednarzem i później sam na pewno nie wydali mniej a to co mieli na stanie to troszkę inna bajka niż to co zastał RM.
Odpowiedz cytując