Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Hetfield
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4299
Stary 28.02.2011, 10:16
cartoo napisał(a):Wyświetl post
Właśnie wróciłem bo byłem po bilet dla siebie i dziewczyny. Musiałem podać Jej imię i nazwisko oraz PESEL. Tylko jakiś niekumaty gość mnie obsługiwał, bo walnął mi bilet na G1 a mojej dziewczynie na G2 Ale chyba nie będzie problemu iść sobie na G2 razem?
Chłopie jak ja bym chciał mieć taki problem jak ty. Poprostu ty wchodzisz przez bramke na G1 a ona na G2 i się spotykacie za bramką. I możecie iśc na całe G oprócz G5.
Odpowiedz cytując