Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Hetfield
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Kraków
Offline
#
4299
28.02.2011, 10:16
cartoo
napisał(a):
Właśnie wróciłem bo byłem po bilet dla siebie i dziewczyny. Musiałem podać Jej imię i nazwisko oraz PESEL. Tylko jakiś niekumaty gość mnie obsługiwał, bo walnął mi bilet na G1 a mojej dziewczynie na G2
Ale chyba nie będzie problemu iść sobie na G2 razem?
Chłopie jak ja bym chciał mieć taki problem jak ty. Poprostu ty wchodzisz przez bramke na G1 a ona na G2 i się spotykacie za bramką. I możecie iśc na całe G oprócz G5.
Hetfield
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Hetfield
Znajdź inne posty napisane przez Hetfield