Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1102
Stary 27.02.2011, 22:49
FraMat napisał(a):Wyświetl post
a ja tu widzę przejaw kompleksów MS i ogólnie PMS wobec trenerów z Zachodu. Takie pokretne przyznanie, że tamci sa lepsi
spokojnie , myślę że niedługo Polonia zwolni Theo Bosa , który pójdzie do innego klubu a na jego miejsce przyjdzie kolejny trener z zagranicy .

Po 2 latach przyjdzie do Polski kolejnych 5 średnich zagranicznych trenetów po czym dla polskich nie będzie już miejsca i sprawa załatwiona . Sam Skorża myślę że poleci po blamażu z Legią w pucharach .


Nawiązując jednak do tematu , to fajnie by było żeby Wisła była znowu uważana za najbardziej medialną drużynę , grającą najładniejszą piłkę w kraju . Ta opinia niestety została zabita ostatnimi 2 sezonami w europejskich pucharach i nadspodziewanie dobrą postawą Lecha . Nowi zawodnicy dają nadzieję na taki stan rzeczy .
Odpowiedz cytując