Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
WRzŚ
Senior Member
Od: 11.2008
Offline
#
4298
27.02.2011, 22:48
cartoo
napisał(a):
Właśnie wróciłem bo byłem po bilet dla siebie i dziewczyny. Musiałem podać Jej imię i nazwisko oraz PESEL. Tylko jakiś niekumaty gość mnie obsługiwał, bo walnął mi bilet na G1 a mojej dziewczynie na G2
Ale chyba nie będzie problemu iść sobie na G2 razem?
jak ty masz takie problemy to lepiej zebys na G nie chodził
WRzŚ
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do WRzŚ
Znajdź inne posty napisane przez WRzŚ