Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
WRzŚ
Senior Member
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4298
Stary 27.02.2011, 22:48
cartoo napisał(a):Wyświetl post
Właśnie wróciłem bo byłem po bilet dla siebie i dziewczyny. Musiałem podać Jej imię i nazwisko oraz PESEL. Tylko jakiś niekumaty gość mnie obsługiwał, bo walnął mi bilet na G1 a mojej dziewczynie na G2 Ale chyba nie będzie problemu iść sobie na G2 razem?
jak ty masz takie problemy to lepiej zebys na G nie chodził
Odpowiedz cytując