Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8539
Stary 27.02.2011, 17:21
felipe napisał(a):Wyświetl post
Wiesz, tutaj (chodzi mi o forum ogólnie) parę dni temu wyczytałem mniej więcej, że już prawie pod portugalską ligę podchodzimy poziomem
Gówno przeczytałeś, bo czytać ze zrozumieniem nie umiesz, co wiele razy już udowodniłeś.

zim zum napisał(a):Wyświetl post
Identycznie jak mecz Polonii wyglądało spotkanie Lechii z Ruchem i Bytomia z Bełchatowem. Mecz Zagłębia z Korona różnił się od nich tylko tym, że przez pierwsze 10 minut jakoś to wyglądało. Niestety poziom jaki prezentują zawodnicy z naszej ligi jest żenujący i nie ma co wierzyć w opowiadania ,że się podnosi. Jednym słowem - tragedia.
Wiosny zawsze tak wyglądają, bo murawy na większości stadionów wyglądają tragicznie. Mecze Arki z Wisłą czy Cracovii z Legią wyglądały już przyzwoicie, bo murawy były lepiej przygotowane. A Polonia i Ruch grają typowy Śląski toporny futbol, tak samo zresztą jak Górnik, stąd mecze na tamtych stadionach zawsze są ciężkie dla przyzwoitych technicznie drużyn jak Lechia czy Korona. Ale fakt faktem początek wiosny mało obiecujący.
Ostatnio edytowane przez rw88 : 27.02.2011 o godz. 17:31.
Odpowiedz cytując