Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8538
Stary 27.02.2011, 17:18
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Identycznie jak mecz Polonii wyglądało spotkanie Lechii z Ruchem i Bytomia z Bełchatowem. Mecz Zagłębia z Korona różnił się od nich tylko tym, że przez pierwsze 10 minut jakoś to wyglądało. Niestety poziom jaki prezentują zawodnicy z naszej ligi jest żenujący i nie ma co wierzyć w opowiadania ,że się podnosi. Jednym słowem - tragedia.
Wiesz, tutaj (chodzi mi o forum ogólnie) parę dni temu wyczytałem mniej więcej, że już prawie pod portugalską ligę podchodzimy poziomem
Odpowiedz cytując