zim zum napisał(a):

|
Identycznie jak mecz Polonii wyglądało spotkanie Lechii z Ruchem i Bytomia z Bełchatowem. Mecz Zagłębia z Korona różnił się od nich tylko tym, że przez pierwsze 10 minut jakoś to wyglądało. Niestety poziom jaki prezentują zawodnicy z naszej ligi jest żenujący i nie ma co wierzyć w opowiadania ,że się podnosi. Jednym słowem - tragedia.
|
Wiesz, tutaj (chodzi mi o forum ogólnie) parę dni temu wyczytałem mniej więcej, że już prawie pod portugalską ligę podchodzimy poziomem
