Fuks napisał(a):

|
nie będzie, ale mozliwe ze musicie wejsc przez inne bramki.
|
do tej pory i nie sądzę aby się to bramki na trybunę G (dawne E) wpuszczały bez względu na sektor.
za bardzo nie rozumiem na czym ma polegac jego niekumatośc biorąc pod uwagę na jaką trybunę kupowałeś bilety. Każdorazowo wybiera się trybunę i sektor więc wybierając trybunę G nie zważał już potem na jaki sektor tylko wybierał jak mu pasowało albo już nie było wolnych na G1. I słusznie.