DarekK_11 napisał(a):

Pamiętasz jak grał Rios za każdym razem, gdy dostawał szanse? Dużo "szarpał", wypracował kilka bramek (w tym idealne podanie do Brożka). Brakowało tylko bramek, ale to kwestia czasu.
Dlatego zastanowiłbym się zanim go skreślę i nazwę "słabszym, który może się obrazić".
PS
No i nie wiem jak ty chcesz odpaść jutro
|
Pamiętam. Słaby jest i tyle. Jak ktoś ma wystąpić za Genkova, to Żurawski który jest wyżej w hierarchii.
Zaczyna się tworzenie kolejnych mitów jak kiedyś o Jirsaku, czy później o Kirmie. Że coś im przeszkadza dobrze grać. Nic im nie przeszkadza oprócz własnych braków.
Jutro nie odpadniemy , we wtorek też

, ale wystawiając Riosa ograniczamy swoje szanse. Ile strzelił bramek przez całą karierę ? Z 10. Faktycznie ogromna szansa, że nagle zacznie.