regan napisał(a):

|
po 2. Ciekawe co powiesz na to, jak nasi tracą barwy np wczoraj w pewnej linii autobusowej po meczu... Dla ciebie półmózg to ten co szyje, a dla mnie, to ten ktory nie potrafi ich bronic
|
Kowalski napisał(a):

|
Jasne bo jak się zabierze czternastolatkowi szalik to jego wina bo nie umiał bronić barw
|
Czyli, że co obaj byliście w tym autobusie (pewnie byli jeszcze inni Wiślacy) i nikt nawet nie próbował bronić młodych?!