Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
aluszkaa
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków - Ruczaj
Offline
#
20983
27.02.2011, 04:00
leyzer87
napisał(a):
Wie ktoś dlaczego dziś w godzinach nocnych nie działają TVP1 i TVP2?
Np. tu masz odpowiedź:
http://www.polskatimes.pl/aktualnosc...jsze,id,t.html
Grunt to pozytywne myślenie i optymistyczne podejście do życia
aluszkaa
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do aluszkaa
Znajdź inne posty napisane przez aluszkaa