harimata napisał(a):

|
Możesz podesłać im mojego posta jak masz taką potrzebę wewnętrzną.
|
Dobre.Ale ja pisałem o czymś zupełnie innym - nie masz co liczyć na 'interwencje', bo oni debilami się nie interesują.Musisz się bardziej postarać...zagrozić komuś bądź czymś...Inwencja należy tylko do ciebie.I żeby sprawa była jasna - nie mam zamiaru na ciebie donosić - po prostu uważam cie za debila.
orzeu -zarządzisz co zarządzisz ale proszę o niski wymiar kary...upomnienie może być
