Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11891
Stary 27.02.2011, 01:55
harimata napisał(a):Wyświetl post
Możesz podesłać im mojego posta jak masz taką potrzebę wewnętrzną.
Dobre.Ale ja pisałem o czymś zupełnie innym - nie masz co liczyć na 'interwencje', bo oni debilami się nie interesują.Musisz się bardziej postarać...zagrozić komuś bądź czymś...Inwencja należy tylko do ciebie.I żeby sprawa była jasna - nie mam zamiaru na ciebie donosić - po prostu uważam cie za debila.

orzeu -zarządzisz co zarządzisz ale proszę o niski wymiar kary...upomnienie może być
94 - Allah Akbar!!