Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 26.02.2011, 23:53
KMZ napisał(a):Wyświetl post
2;0

Małecki
Kirm
Fifiorek napisał(a):Wyświetl post
Również stawiam 2:0
Małecki 28 minuta
Melikson 75 minuta
Panowie, chyba pomyliliście tematy. Typer i Konkurs o Wiśle, to nie tutaj.
---------------

Ważne, aby z Ruchem wygrać i podtrzymać serię. Musimy nabrać rozpędu. Teraz Ruch, potem Widzew, następnie wyjazd na Polonię Bytom. Musimy zdobyć w tych meczach 9 punktów.
I mecz z Jagą, na R22. Jak wygramy, to powinniśmy już mieć kilkupunktową przewagę nad Jagielonią.
Teraz trzeba ten plan zrealizować. A to nie będzie proste.

Ruch pomimo, że słaby, to należy pamiętać, że nie jest to jakiś Bełchatów czy Amika, tylko 14krotny Mistrz Polski. I mecze z nim są bardzo prestiżowe. Dlatego liczę na komplet widzów i świetny doping dla Wisły.

Myślę, że przy żywiołowych trybunach i dobrej murawie możemy zobaczyć 100% możliwości Meliksona. Gość ma ewidentny styl gry pod publikę.

Ciekaw jestem jak wyjdziemy w pomocy. Melikson jest raczej pewny. Z tyłu pewnie Sobol(pomimo dobrej gry w Gdyni Wilka), zważywszy na wypowiedzi Trenera na Jego temat. I Białorusin do kompletu.
Na obronie Cikosz, Paljić, Jaliens + Chavez/Bunoza.
Reszta tak jak w Gdyni.


Kurde, już nie mogę się doczekać tego meczu
Odpowiedz cytując