Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1066
Stary 26.02.2011, 18:44
grogoriogreg napisał(a):Wyświetl post
oczywiście, że może, może być nawet zakonnikiem (bylo to napisane, poniewaz jeden user, zawsze gdy cos pisze się negatywnego o SKWK-choć ja akurat nic takiego nie pisałem- pojawia się i broni swoich); nie traktuje poważnie osób, które na mecze zabierają tego typu sprzęt jak maczety, którzy rzucają racami w kibiców rywala itp.

Po kiego ch... ma brać na mecze maczetę? Oczywiście będzie taki jak opisani wyżej.
Jeśli ktoś zabija innego kibica za to, że jest kibicem drużyny przeciwnej to nie jest kibicem tylko mordercą. I proszę, nie brońcie takich ludzi, bo takiego zabójstwa nie da się usprawiedliwić.
Po 1. Nikt sprzetu nie pochwala, ale nie mówmy, że zabójstwo kogos w biały dzien gdzie czai sie 20 na 1 ma podteksty kibicowskie, bo to jest żałosne. W Krakowie nie zabija sie ludzi dlatego, bo są za Cracovią Wisłą czy Hutnikiem bo byśmy sie juz wszyscy dawno wymordowali. Nie giną tez przypadkowe osoby. Im sie przypina w mediach łatke, że to o to chodzi, ale chodzi o cos zupełnie innego, a przynależność i indentyfikacja z jakąś grupą to jest tylko to co łaczy ich w tzw. "interesach". Wy natomiast kupujecie to, że "kibole" sie tłuką zabijają, że straszą ludzi na stadionach, potem tłumaczycie sobie ze to ci co mają dresy, są łysi, są bezmózgami a potem bronicie głupkowate wywiady panów z GW. Oni to wykorzystują przeciwko prawicowym ugrupowaniom kibicowskim, bo są lewakami i walczą z nami szukając powiazań, które przecietny człowiek nie jest wstanie rozróżnić... Tak samo jak z polityką. 99,9 Polaków chuja sie zna na polityce ale, ale wszyscy są mądrzy. Co do "bezmózgów". Równie dobrze taki moze być ultrasem być w SKWK, chodzic na mecze w koszulce z szalikiem dopingować, rzucać butelkami w kibiców gości albo być piknikiem na E lub nie chodzić na mecze wcale, a miedzy czasie załatwiać swoje "interesy", gdzie się potem za takiego kolesia dostaje po wizerunku całej organizacji kibicowskiej w tym SKWK. Skwk ma w swoj status, skupia ludzi związanych z Wisłą! I czy o bedzie, ultras, chuligan czy katolik, ateista, pasionat motoryzacji, zwolennik Pisu czy PO czy .... wie kto, to nie ma znaczenia, bo ważni są ludzie co robią coś dla ABG, dlatego nie lubie uproszczeń w stylu "półmózgi" to kibole, a prawdziwy kibic to ten co dopinguje(zwłaszcza kulturalnie) i robi oprawy i najlepiej należy do stowarzysenia.

po 2. Ciekawe co powiesz na to, jak nasi tracą barwy np wczoraj w pewnej linii autobusowej po meczu... Dla ciebie półmózg to ten co szyje, a dla mnie, to ten ktory nie potrafi ich bronic
Ostatnio edytowane przez regan : 26.02.2011 o godz. 18:48.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując