Titto napisał(a):

Wiecie może kiedy docelowo ma wrócić do gry Boguski?
Możliwe, że jeszcze wróci w tej rundzie czy raczej ten sezon ma z głowy?
|
Powinien być do dyspozycji Maaskanta jeszcze w tym sezonie, jednak trudno go traktować jako wzmocnienie. Raczej uzupełnienie, trochę będzie dochodził do siebie po takiej kontuzji. Szczególnie, że ciężko określić Wisłę mianem klubu w którym zawodnicy po ciężkich kontuzjach wracają do pełnej sprawności (Niedzielan, Garguła, Dawidowski). Oby z Boguskim było inaczej.