Wyświetl pojedynczy post
PAC
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Już nie z Osiedla

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1057
Stary 26.02.2011, 10:50
zim zum napisał(a):Wyświetl post
A po 7 miesiąca od zapowiadania budowy wielkiego centrum treningowego, Pan Prezes ma już chociaż świstek z projektem tych obiektów ? Czy tak czas przeleci i zostaną piękne wywiady ?
Nie bronię Basałaja bo trochę głupota gada w tych wywiadach ale akurat w przypadku tego centrum treningowego jestem przekonany ze doprowadzi do jego wybudowania. Z kąt wiesz jak wygląda sprawa z jak to nazwałeś świstkami. Dobrze wiesz że Basałaj jak tu przyszedł to klub był pod każdym względem beznadziejnie przygotowany. Więc najpierw trzeba było zrobić najpilniejsze sprawy i to według mnie zrobił. Mam tu na myśli organizację klubu i sprawy sportowe. Na pewno jego minusem jest to że nie za bardzo czuje niektóre sprawy kibicowskie.
WISŁA KRAKÓW
Odpowiedz cytując