Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Speedy
Senior Member
Od: 01.2006
Offline
#
8360
25.02.2011, 17:38
Gwiaździsty
napisał(a):
Oby taplający się dzisiaj w kałuży, wytaplali remis. Wtedy będzie wilk syty i owca cała.
i mój portfel pełny
Speedy
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Speedy
Odwiedź stronę domową użytkownika Speedy!
Znajdź inne posty napisane przez Speedy